Distribúcia upevňovacieho a kotviaceho materiálu

Klientské centrum034 621 42 41

Bezplatná linka0800 22 22 88

Firma TOP KRAFT SK a.s. má výrazný podiel na trhu
v distribúcií upevňovacieho a kotviaceho materiálu.

Kvalitné výrobky za rozumnú cenu.

Tradícia a profesionálny prístup.

Prepracovaný systém riadenia kvality podľa ISO 9001.

TOP KRAFT je dôveryhodná a medzi zákazníkmi známa
značka. Rastieme spolu.

TOP KRAFT naplňuje potreby zákazníkov.

TOP KRAFT produkty nám zabezpečujú expanziu
a obojstranný rozvoj.

TOP KRAFT služby a logistika promptne reagujú
na potreby zákazníka

Vysoká kvalita a rýchlosť podporujú
TOP KRAFT v obchodovaní.

Kontakt

TOP KRAFT SK a.s.

Priemyselná 9050/1
907 01 Myjava
E-mail: topkraft@topkraft.sk

IČO: 36269875
DIČ: 2021962767
IČ DPH: SK2021962767

Klientské centrum Myjava

Tel.: 034 621 4241
FAX: 034 621 5385
Objednávky: topkraft@topkraft.sk

Bezplatná linka: 0800 22 22 88

Zásady spracovania osobných údajov


Zoznam obchodných zástupcov

Peter Pleško
Obchodný manažér
plesko@topkraft.sk
+421 902 677 677

Mapa

Marcel Kuruc
kuruc@topkraft.sk
+421 902 940 346

Rudolf Kalman
kalman@topkraft.sk
+421 915 774 144

Ing. Zuzana Petríková
petrikova@topkraft.sk
+421 908 779 711

Filip Kozma
kozma@topkraft.sk
+421 902 940 347

Jozef Varga
varga@topkraft.sk
+421 905 925 536


Ostatné kontakty

Nákup a predaj

Anna Držková
Predaj SK
info@topkraft.sk

Gabriela Bunčiaková
Predaj SK a EÚ
predaj@topkraft.sk

Bc. Martina Bunčiaková
Nákup, import
mbunciakova@topkraft.sk

Silvia Majtánová
Nákup
nakup@topkraft.sk

 

Stanislav Duga
Nákup a predaj náradia
duga@topkraft.sk

Ekonomické oddelenie

Emília Hargašová
Faktúry, účtovníctvo
hargasova@topkraft.sk

Lenka Litváková
Účtovníctvo, mzdy a personalistika
litvakova@topkraft.sk


Maloobchodná predajňa

Modra

Dukelská 7
900 01 Modra

Tel.: 033 647 5248
Mobil: 0902 940 342
E-mail: modra@topkraft.sk

Novinky

DEC

18

Otváracia doba - sviatky

Vážení zákazníci, posledný termín závozu objednávok je 18.17.2019, od tohto dátumu bude na hlavnom sklade prebiehať inventúra. Najbližší termín...

Všetky novinky

Kontakty

Centrála Myjava TOP KRAFT SK a.s.

Priemyselná 9050/1
907 01 Myjava
Tel. klientské centrum 034 621 42 41 Tel. bezplatná linka 0800 22 22 88 E-mail: topkraft@topkraft.sk

Všetky kontakty